Sesli Yalla Sohbet sitesi

Sesli Yalla Sohbet sitesi

Sesli Yalla Sohbet sitesi Sanal dünyasına takılan insanların, farklı bir kimlik altına bürünerek, Internet üzerinden gerçek iç yüzlerini görmek mümkün.
Sanal ortama giriş yapan insanlar, gerçek isimlerini, ve bütün bilgilerini gizlerler.

Bunların konuştuğu kelimelerin ancak 100 tenesinden bir kelime doğru, ve 99 kelimenin yalan olduğunu söylemek mümkün. Elbette, dürüst ve yalan söylemiyen insanlar vardır, oda ancak %5 oarandadır. Bu kişilerin %95 oranı yaptıkları konuşmaların, hiç bir gerçekle ilgisi yoktur.

Aslında sanal sayfalar üzerinde, insanları tanımak çok kolay. Sesli Yalla Chat web sitelerinde bu insanları gerçek anlamda, çok iyi tanıdım. 15 Yıldan beri bu insanlar ile sürekli sesli sohbet halindeyim. 2001 yılından bu yana bu insanları gayet iyi tanıdım. Önce bir insana abi demeleri, ve daha sonra, sen gidince arkandan ana avrat düz gittiklerini çok gördük, bu ortamlarda.

Sesli Yalla Sohbet sitesi sitelerinde hele, onlara ufak bir görev verdiğinnizde, senden iyisi asla olmaz. Bu verdiğin görevi kötüye kullandığı zaman geri aldığında, senden kötü kimsede olmaz, onların gözünde. Ne yapalım burası sanal ortam.

Yazar: bilisim

Görüntüleme: 48 defa

Kategori: Sesli Yalla Sohbet sitesi

Yayınlanma Tarihi: 17 Temmuz 2023

Cevap bırakın